Ana Sayfa
Mesleki Uygulama
Mesleki Uygulama Firma Olanakları

Mesleki Uygulama Firma Olanakları

Bölümümüzden talepte bulunan firmaların ilanlarına aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz. Üstte yer alan dosyalar en güncel ilanlardır.

Pratt & Whitney THY Teknik Motor Bakım Merkezi - (Pendik/İstanbul - Sabiha Gökçen Havaalanı) İlgili Kişi: Ozan Can TEMİZ, mail: ozan.temiz@prattwhitney.com (22.11.2023)

Turkuvaz Medya Grubu - (Eyüpsultan/İstanbul) İlgili Kişi: Sayın Şeyda KAYĞIN seyda.koyuncu@turkuvazyayin.com.tr (22.11.2023)

Doruk Otomasyon ( Pendik/İstanbul), 2 veya 3. sınıfta olup yaz stajı yapmak isteyen öğrencilerimiz için staj imkanı sunuyor. İlgili kişi: Simge Gözcüler, simgegozculer@dorukotomasyon.com (21.06.2023)

Armada Yazılım(İstanbul - Kartal), nuhasebe biriminde görevlendirmek üzere bir (1) stajyer alımı yapacak. İletişim: sena.sumer@armadayazilim.com  (16.01.2023)

Sepaş Enerji (Kocaeli), Muhasebe, Satınalma ve İdari İşler departmanları için stajyer alımı yapacak (Kocaeli ve Sakarya'nın bazı ilçelerinden servis imkanı mevcut). İletişim: Ozge.Adali@sepas.com.tr (20.01.2023)

Aka Otomotiv (Bursa - Orhangazi), İK departmanında görevlendirilmek üzere bir (1) stajyer alımı yapacak,   (Yalova ve Bursa'nın farklı ilçelerinden servis imkanı mevcut). iletişim: eagaoglu@akaoto.com.tr (20.01.2023)